ASSA 2000

Rīga, Dzirnavu 53, +371 67281719

ASSA ABLOY- pasaulē vadošais durvju slēdzeņu ražotājs, kurš orientējas un katra klienta vajadzībām drošības un komforta jomā.

Zviedru uzņēmums ASSA, ar vairāk kā 130 gadu veiksmīgu pieredzi durvju slēdzeņu kā arī durvju un logu furnitūras tirgū, kas pierāda tā tiesības būt vienam no pasaulē  atpazītākajiem ražotājiem.

Tieši tāpēc uzstādīta ASSA slēdzene ir ne tikai augstākās kvalitātes un drošības garantija, bet arī prestiža elements.

Skandināvu uzņēmuma īpašs lepnums ir pašu izstrādātie unikālie cilindra serdeņi, kuru profila atkārtošanās iespējamība ir mazāka nekā viens pret dažiem simtiem tūkstošu variantu.

ASSA izgatavo visus veidu slēdzeņu cilindrus, kurus izmanto visā pasaule:

  • ovālos,
  • apaļos,
  • britu tipa,
  • Eiropas tipa.

Kā jebkurš slēdzeņu izgatavotājs, ASSA īpašu uzmanību pievērš drošībai.

Pat vienkāršāko ASSA atslēgu viltot praktiski nav iespējams.

Tomēr, ja nepieciešama augstākā līmeņa aizsardzība, slēdzenes iespējams aprīkot ar papildus aizsardzības sistēmu – drošības kodu.

Tas:

  • Palielinās drošību;
  • Sniegs papildus izmantošanas iespējas (šādās slēdzenēs iespējams ierobežot atslēgas izmantošanas laiku)

ASSA ABLOY mehānismu priekšrocības

Elektromehāniskās slēdzenes izgatavotas pēc rūpīgi projektētas konstrukcijas , kuras nodrošina maksimālu sistēmas aizsardzību pret uzlaušanu izmantojot mūķīzeri vai citus paņēmienus.

Slēdzeņu korpusā ir iebūvētas speciālas aizsardzības plāksnes, kuri būtiski apgrūtina piekļūšu slēdzenes mehānismam pie fiziskas vai mehāniskas iedarbības.

ASSA slēdzenes nav iespējams uzlauzt izmantojot zāģi vai urbi – pielietojot šādas metodes, drošības plāksnes pilnībā bloķē slēdzeni.

Elektromehānisko slēdzeņu cilindru visaugstāko aizsardzību nodrošina ASSA ABLOY izstrādātas un patentētas sprostplāksnes.

Slēdzeņu cilindru ekspluatācijas ir ļoti vienkārša, tajā pašā laikā tās ir uzticamas un nodrošina augsta līmeņa aizsardzību, turklāt tās sniedz iespēju veidot grupētas slēdzenes. Katrs atslēgas īpašnieks var iekļūt tikai pa viņam paredzētajām durvīm, un viņam ir tikai viena atslēga.

Uzņēmuma ASSA ABLOY piekļuves kontroles sistēmas, pēdējo dažu gadu laikā, ir kļuvušas par viennozīmīgi pārdotākajām tirgū.

Unikālā sistēma kombinācijā ar durvju aizvērējiem un piekļuves kontroli sniedz iespēju uzstādīt elektromehānisko slēdzeni dažāda veida durvīs, tajā skaitā arī ugunsdrošās durvīs.

Iegādājoties slēdzenes pie mums, mēs garantējam, ka saņemsiet augstākās kvalitātes slēdzenes tieši no ražotāja par vispieņemamākajām cenām.

Mūsu speciālisti, Rīgā, Dzirnavu ielā 53, palīdzēs izvēlēties piemētātāko risināmu tieši Jūsu vajadzībām.