TĀLVADĪBAS PULTS VĀRTIEM

Izgatavosim dublikātu universālajām tālvadības pultīm. Rīga, Dzirnavu 53, +371 67281719

Mūsu darbnīca, Rīgā, Dzirnavu ielā 53, iespējams iegādāties Itāļu kompānijas Silca ražotās universālās tālvadības pultis AIR4, vārtiem, automātiskajām barjerām un garāžu vārtiem. Tāpat ir pieejamas citu ražotāju universālās pultis.

Izmantojot jaunākās tehnoloģijas, darbnīcā “Armors” izgatavosim dublikātu vairāk nekā 700 modeļu universālajām tālvadības ierīcēm. Ar vienu tālvadības ierīci iespējams kontrolēt līdz pat 4 ierīcēm.

  • AIR4 F – tālvadības pultīm tiek izmantota fiksēta frekvence 433.92 MHz AM (arfiksētu un mainīgu kodu)
  • AIR4 V – paredzēta frekvencēm 433.92 un 868.35 MHz (FM/AM, ar fiksēto vai manīgo kodu)
  • AIR4 – tas ir lakoniskais itāļu dizains un funkcionalitāte

Ļoti būtiski ir veikt jaunās universālās tālvadības pults programmēšanu pirms ekspluatācijas uzsākšanas. Universāli izmantojamās ierīces atšķiras no saderīgām ar to, ka iestatīt tās iespējams tikai vienā frekvencē un vienu kodējuma veidu. Tikai pēc atbilstošu iestatījumu saglabāšanas universālā vadības pults darbosies korekti.

Lai iestatītu pults katra taustiņa funkcijas, tiek kopēts kodējums no oriģinālās tālvadības pults. Vadības sistēma sniedz iespēju “atcerēties” dažādus ieprogrammētos signālus. Signāla tipam un frekvencei ir jāsakrīt.

Darbnīca “Armors” ietaupīs Jūsu laiku un naudu, ātri un kvalitatīvi izgatavojot dublikātu universālai tālvadības ierīcei!

Universālās tālvadības pults programmēšana vārtiem un barjerām Rīgā