PAR MUMSPAR MUMS
PAR MUMSPAR MUMS
PAR MUMSPAR MUMS

Armors speciālisti – tā ir profesionāļu komanda, kuras sastāvā ir augsti kvalificēti darbinieki, kuri spēj ātri un kvalitatīvi sniegt nepieciešamo palīdzību, kas ir saistīta ar Jūsu īpašuma apsardzi vai durvju atvēršanu. Griežoties pie mums, Jūs varat būt pārliecināti par to, ka mēs izdarīsim visu iespējamo un augstākajā līmenī!

  • Profesionāla durvju atvēršana palīdzēs Jums atjaunot piekļuvi telpai, automašīnai un saglabāt nesabojātu ārējo izskatu un aizsardzības funkcijas Jūsu īpašumam;
  • Atkarībā no durvju vai slēdzenes konstrukcijas, mēs vienmēr pielietojam metodes, kuras saglabā un nebojā  ārējo izskatu.
  • Mūsu speciālisti atver durvis neskatoties no kāda materiāla tās ir izgatavotas – metāla, koka, plastikāta, tērauda vai kombinētās.
  • Mēs rūpējamies par saviem klientiem! Tāpēc Jums nav jāuztraucas,  ka pēc durvju vai slēdzenes atvēršanas uz tām paliks skrambas vai tās tiks salauztas. Nav jāuztraucas par to, ka ir jāpērk jauna slēdzene, seifs vai durvis.
  • Neviens nepamanīs, ka Jūsu durvis bija atvērtas, uzlauztas vai tām tika veikti remonta darbi.
  • Mēs palīdzēsim Jums atvērt māju, dzīvokli, ofisu, biroju, seifu,  automašīnu vai garāžu.
  • Mums nav svarīgi kur tika ražotas un izgatavotas durvis vai slēdzene. Mēs strādājam ar visa veida durvīm un slēdzenēm.
  • Mēs vienmēr rūpējamies par Jūsu īpašuma drošību. Tāpēc mēs piedāvājam Jums kvalitatīvu un profesionālu palīdzību, kā arī konsultāciju, kā labāk nodrošināt Jūsu durvju drošību.
  • Mēs pastāstīsim, kuru vai kādu slēdzeni labāk izvēlēties Jūsu vai Jūsu tuvinieku īpašumam.
  • Mēs piedāvājam jebkura veida pakalpojumus, sākot ar pašiem vieglākajiem ( cilindra maiņa, kodēšana) līdz sarežģītākajiem darbiem, kuri prasa individuālu pieeju . Savā darbā mēs izmantojam tikai jaunākās tehnoloģijas un metodes.

Uztici šo darbu profesionāļiem!

Mēs strādājam operatīvi un ātri – mūsu speciālisti būs pie jums 15 – 20 min. laikā, no izsaukuma brīža!

Mēs strādājam uzmanīgi – Jums  nav jāuztraucas, ka pēc durvju atvēršanas uz durvīm vai slēdzenes paliks skrambas vai uzlaušanas pēdas. Nav jāuztraucas, par to, ka būs jāpērk jaunas durvis vai slēdzene. Mēs visu saglabāsim ideālā stāvoklī (ja tas ir tehniski iespējams)! Neviens pat nepamanīs, ka Jūsu durvīm tika veikti remonta darbi.

Mēs zinām, kā Jums palīdzēt! Jums tikai jāpiezvana mums uz numuru 20202525!

Mēs strādājam visā Latvijas teritorijā.

Mēs strādājam ātri un operatīvi, 7 dienas nedēļā, 365 dienas gadā.

Mēs lepojamies ar to, ka mūs par saviem  sadarbības partneriem un klientiem izvēlas gan privātpersonas, gan valsts iestādes, gan juridiskie uzņēmumi.