Rīga, Dzirnavu 53, +371 67281719

Praktiski ikvienam, kurš vēlas izgatavot atslēgas dublikātu visbūtiskākais ir šī pakalpojuma cena. Starp šādu pakalpojumu sniedzējiem pastāv liela konkurence, kura sniedz klientiem plašas izvēles iespējas. Atslēgu darbnīcā „Armors” Jūs sagaida augstas klases serviss un pieejamas cenas. Mūsu pozitīvā attieksme pret klientu un viņa velmju pildīšana ir „Armors” galvenās priekšrocības. Ātra atslēgu dublikātu izgatavošana Rīgā – tas ir vienmēr kvalitatīvs serviss par pieņemamu cenu! Atslēgas mēdz tikt pazaudētas, tieši tāpēc mēs iesākam izgatavot papildus vēl vienu, vai vairākus atslēgas dublikātus. Jūs droši varat vērsties pie mums, ja jums ir nepieciešami dublikāti arī  angļu  vai domofona atslēgām.

Operativitāte un augsta kvalitāte – ir mūsu atslēgu darbnīcas galvenie darbības principi. Pēc mūsu sniegto pakalpojumu izmantošanas, daudzi mūsu klienti atkārtoti vēršas pie mums, ja nepieciešams izgatavot citas atslēgas dublikātu, kā arī rekomendē mūsu pakalpojumus citiem.

“Armors” piedāvā atslēgas dublikātu izgatavošanu par pievilcīgām cenām, kā arī papildus atlaides, ja nepieciešams izgatavot vairākus vienas atslēgas dublikātus.

 

Magnētisko atslēgu izgatavošana

Magnētiskās elektroniskās atslēgas bieži vien izmanto birojos un bankās, jo atšķirībā no ierastajām metāla atslēgām, tās ir vieglas un ērti lietojamas. Bieži vien vienas magnētiskās atslēgas iestatījumi ļauj izmantot šo atslēgu vairākām durvīm. Magnētisko atslēgu dublikātu nepietiekamība rada risku vienas bojātas atslēgas dēļ neiekļūt vairākās telpās. Tieši tāpēc tās ir jāizmanto ļoti saudzīgi. Mēs piedāvājam magnētisko atslēgu izgatavošanu neierobežotā daudzumā. Parasti magnētisko atslēgu izsniedz katram mājas iedzīvotājam, tomēr bieži vien, tās tiek pazaudētas vai sabojātas, vai var rasties nepieciešamība pēc papildus atslēgas dublikāta. Pasūtīt papildus atslēgas dublikātu darbnīcā kura uzstādīja domofonu bieži vien ir ilgi un sarežģīti, tāpēc aicinām vērties pie mums! Mūsu klienti noteikti zina, kur izgatavot dublikātu no domofona, nezaudējot laiku meklējot citu speciālistu, kā arī bieži vien iesaka mūsu pakalpojumus saviem radiem, draugiem un paziņām.

Automašīnas atslēgu izgatavošana

Ātra automašīnas atslēgas dublikāta izgatavošana – ir vēl viens pakalpojums, kas ir pieejams „Armors” darbnīcā. Dublikāts, kuru mēs izgatavosim būs identisks oriģinālam. Kvalitatīva automašīnas atslēgas nodrošina Jūsu automašīnas drošību, tieši tāpēc automašīnas atslēgu izgatavošanu veic tikai kvalificēti meistari. Jūsu automašīnas atslēgas dublikāts tiks rūpīgi pārbaudīts, lai nerastos sarežģījumi atslēgas izmantošanas laikā. Ja Jūsu atslēga tika pazaudēta, bet dublikāta Jums nav, mēs ātri un kvalitatīvi spēsim nodrošināt Jums pilnīgi jaunu atslēgas izgatavošanu.

LV   RU   EN

+371 2020 2525