INSTRUMENTU ASINĀŠANA

Rīga, Dzirnavu 53, +371 67281719

Jebkura instrumenta kalpošanas laiks agri vai vēlu iet uz beigām. Un meistaru, kas ir pieradis ar to strādāt, nevar apskaust. Uz šķērēm parādās robi, ar pinceti var vilkt ārā skabargas. Instruments ir bezcerīgi nodilis un kaut ko labot, droši vien, jau ir par vēlu. Lai arī cik žēl nebūtu, instruments būs jāizsviež.

Nevajag steigties ar secinājumiem un mainīt nolietoto instrumentu, kas uzticīgi Jums ir kalpojis ilgu gadu garumā. Pietiekoši ir vērsties speciālista, kurš profesionāli veiks instrumenta uzasināšanu un atgriezīs to dzīvē.

Labi uzasināts instruments ir darba kvalitāte un iespēja darbu padarīt maksimāli īsā laikā. To vislabāk saprot mūsu darbinieki- augstas klases speciālisti, kuri veiks instrumentu uzasināšanu, slīpēšanu un pulēšanu ar profesionālu aprīkojumu. Priekš tā, lai kļūtu par sava darba profesionāli, meistariem ir daudz jāmācās. Sākumā izzinot asināšanas pamatus un pēc tam ilgas dienas un mēnešus mācās praktiski. Tikai tādā veidā var iegūt nenovērtējamu pieredzi, kas ir mūsu uzņēmuma darbiniekiem. Ja Jums ir jāsaskaras ar instrumentu asināšanu, tad Jūs zināt, ka vienota viedokļa par šāda darba veikšanu nav. To nav iespējams apgūt kādā skolā vei tehnikumā. Mūsu speciālisti savu meistarību ieguva, asinot tonnām metāla. Viņi izstrādāja darba tehniku ar vienkāršiem izstrādājumiem un instrumentiem, pakāpeniski pārejot uz profesionāliem instrumentiem, kur šādu instrumentu asināšana prasa augstu precizitāti un zināšanas. Augsti kvalificēti meistari veiks jebkuras sarežģītības darbus. Mums Jūs varat uzticēt savus instrumentus!Instrumenta asināšana tiek veikta ar lielu precizitāti. Mūsu specialisti bez jebkādām problēmām veiks griežamo instrumentu uzasināšanu: virtuves nažu un šķēru, gaļas griežamo nažu u.c. Katrs instruments ne tikai tiek uzasināts, bet tiek arī slīpēts un asināts, izmantojot speciālus abrazīvus un pastas. Jo kvalitatīvāk tiek veikts pēdējais darba etaps, jo ilgāk asmens paliks ass. Izlabot nepareizi uzasinātu asmeni ir daudz grūtāk.

Zāles pļāvēju asināšana INSTRUMENTU ASINĀŠANA

Dažādu zāles pļāvēju asmeņu asināšana

Zāles pļāvējs, tā pat ka cita griežamā tehnika kurai ir asmeņi, ar laiku zaudē asumu. Pļaušana ar neasu asmeni palielina dzīnēja slodzi, ka arī palielina nolietošanu un ātri bojājas. Nav nepieciešams pirkt jaunus asmeņus, bieži vien ir nepieciešama atkārtota asināšana. Mēs varam professionāli uzasināt Jūsu motorzāģa vai pļaujmašīnas asmeņus. Asinot, mēs saglabājam rupnīcas asināmos stūrus, asinam divus vai trīs asmeņus vienādi, griežamo daļu pataisam par asu, noņemam visus defektus no asināmās daļas. Izlīdzinam pļaujmašīnas asmeņus un vienmērīgi asinam asmeņus no abām pusēm. Asinam pļaujmašīnas asmeņus ar profesionālo iekārtu. Pēc kvalitatīvās asināšanas, pļaujmašīnas asmeņi neplēš zāli, bet griež, padarot zāli skaisti sakoptu.

Ķēdes zāģa asināšana

Ķēdes asināšana elektriskajam zāģim. Elektriskā ķēdes zāģa un motorzāģa asināšana.

Svarīgi asinot ķēdi, to izdarīt pareizi! Katram ķēdes veidam mēs piemērojam pareizo darba leņķi, pareizo stūri sāniski griežamai malai un obligāti sekojam žāģēšanas dziļumam.

Pavasaris, vasara, rudens ir ķēdes zāģu un motorzāģu asināšanas sezona. Mēs varam kvalitatīvi uzasināt Jūsu ķēdi. Ķēdes zāģu un motorzāģu asināšana Oregon, Stihl, Husqvarna, Дружба, Homelite, Partner, Echo, Poulan, Jonsered, Efco, Oleo-Mac, Ryobi, Makita, Dolmar un citi. Gareniska un šķērsotā motorzāģu ķēdu asināšana ar speciālo aprīkojumu.

Ķēdes motorzāģis ar laiku kļūst neass un tas padara darbu nepiespējamo.  Nav nepieciešams izmest zāģa ķēdi, kad viņa ir neasa, jo zāģa zobus  var vairākkārt uzasināt. Protams, zāģa un motorzāģa ķēdes asināšana ir grūta, bet ir iespējama ar pieredzējušo meistaru. Ar asu zāģi ir daudz vieglāk zāģēt nekā ar neasu. Ar neasiem zobiem ir vairāk jāpiepūlās un ir iespējams dabūt traumu.

Būtisku ietekmi uz zāģa darba efektivitāti ir to pareiza lietošana. Augstas kvalitātes zāģēšanai būs nepieciešama labi uzasināts zāģis, jo pareizi uzasināta ķēde ir daudz svarīgāka par dzīnēju. Ķēdes asināšana ir nepieciešams veikt pereodiski.

Ķēdes asināšanai ir nepieciešams uzticēt pieredzējušam meistaram.