ĀTRA ATSLĒGU IZGATAVOŠANA

Rīga, Dzirnavu 53, +371 67281719

Atslēgu izgatavošana notiek ar mūsdienīgu profesionālu iekārtu palīdzību. Atslēgu izgatavošana aizņem īsu laika posmu, piemēram, “angļu” atslēgas parauga izgatavošana aizņem vien dažas minūtes.

  • Dzīvokļiem
  • Birojiem
  • Seifiem

Plašs atslēgu klāsts – vairāk nekā 1500 dažādu atslēgu pamatveidi. No Latvijas un  Eiropas populārajiem ražotājiem, tādi kā, Mul-T-Lock, Cisa, Mottura, TESA, ABUS, Securemme, YARDENI, ATRA, BODA, Ezcurra, Abloy, MAUER, Gerda, Vachette, Kale, Fain, Булат, Апекс un citi.

Mūsu atslēgu darbnīcā Jūs varat izgatavot dažāda veida atslēgas –somu vai angļu, krustveida vai serdveiga, rīģeļveida vai perforētās, paaugstinātas drošības seifa atslēgas vai mazas atslēdziņas no rullo veida durvīm. Mūsu meistari izgatavos dublikātu dažu minūšu laikā!

Mūsu darbnīca pieņems Jūsu pasūtījumu durvju atslēgu izgatavošanai, dublikātu un vertikālo atslēgu kopiju izgatavošanai, perforēto, krustveida un angļu atslēgu izgatavošanai – Tesa, Abloy, Mul-T-Lock (мультилок), Mul-T-Lock Classic, Mul-T-Lock 7х7, Vachette, Cisa, MCM, Keso, Azbe, Superlock, Kale, Abus, Gerda, Iseo, Gard, Favour,MSM, Fayn, Apecs (апекс), Assa, Corbin, Fab, Dom, Cesa, Evva, Fichet, Fain un daudzus citus.

Papildus Jūs varat pasūtīt atslēgas dublikātu sekojošām atslēgām: pusapaļajām (somu ražotāja) Abloy, seifu un durvju atslēgu kopijas – Mauer, S&G, Patent, Mottura, Cisa, Boda, Ezcurra, Fiam, Securemme, Atra, FAS, Kaso, La Gard, Булат, САМ, Эльбор, Герион, Цербер, ЧАЗ un citi.

Viena no mūsu galvenajām darbības prioritātēm ir sarežģitu un retu atslēgu dublikātu izgatvošana, kura prasa augstu izgatavošanas precizitāti. Griežoties pie mums, Jūs uzzināsiet ko nozīmē ātra un kvalitatīva pasūtijuma izpilde un konfidicialitāte. Atslēgu kopiju izgatavošanu veic kvalitatīvi meistari, izmantojot ierīces kuras iesaka un ražo vādošei atslēgu-slēdzeņu ražotāji Latvijā un Eiropā. Mēs garantējam kvalitāti un garantiju mūsu darbiem. Praktiski vienmēr mums izdodas izgatavot atslēgu dublikātus pat no deformētās vai salauztās atslēgas!

Vēlamies piebilst to, ka izgatavot atslēgas ir iespējams daudzās vietās Rīgā, šī darba izpildei ķerās daudzi uzņēmumi. Tomēr daudzas atslēgu darbnīcas Rīgā nepieverš uzmanību kvalitātei. Esiet uzmanīgi, izvēloties  darbnīcu un meistaru kurš to veiks.

Papildus atslēgu izgatavošanai mēs, vēlamies Jums piedāvāt dažāda veida slēdzeņu izgatavošanu un pārdošanu. Mēs būsim priecīgi prezentēt Jums dažādus slēdzēņu veidus no vādošiem ražotājiem, kā: ASSA, Abloy, Mottura, Cisa, KFV, FAS, Yale, ELP, FAB, Mul-t-lock, Securreme, Iseo, Sina, TESA, LOB, Эльбор, Просам, Kale un citi. Mūsu klienti ir būvniecības kompānijas, koka un metāla durvju ražotāji. Mūsu sortimenta  pieejāmās durvju slēdzenes ir drošas, kalpo ilgāku laiku un tām ir patīkamas cenas. Pasūtot slēdzenes pie mums, Jūs varat būt pārliecināti: kvalitātē, drošībā un ilgspējīgā slēdzeņu lietošanā.

Pareiza lēmuma pieņemšana ir Jūsu rokās!!!