ASSA 2000

Īss ieskats ASSA ABLOY

Rīga, Dzirnavu 53, +371 67281719

ASSA ABLOY ir pasaules līderis slēdzeņu ražošanas jautājumos un to risināšanā, tas atbilst augstiem patērētāju pieprasījumam un nodrošina aizsardzību un vieglu izmantošanu.

ASSA ABLOY ir pārstāvēts gandrīz visās pasaules malās, gan lielajos, gan jaunajos tirgos, ar lielu ietekmi Eiropā, Ziemeļamerikā un Austrālijā. Šim koncernam ir vadošās pozīcijas vadības kontroles sistēmu izstrādē, tehnoloģiskājā identifikācijā, automātisko durvju un viesnīcu drošības spektrā.

Koncerns ASSA ABLOY tika dibināts 1994 gadā. Un no reģionālās kompānijas, pārrauga starptautiskajā, kurā strādā ap 32000 cilvēku, bet pārdošana pārsniedz vairāk nekā 33 miljardu SEK (Zviedru kronas). Sakarā ar to, ka ASSA ABLOY ir pasaules līderis, tas piedāvā pilna spektra risinājumus visa veida durvīm.

ASSA 2000 – drošs un moderns risinājums ieejas durvīm

  • Atbilst zviedru drošības standartiem SS3522 vai 4. drošības klasei šādām slēdzenēm.
  • No īpaši apstrādāta tērauda, trīs līmeņu skrūve iziet no korpusa par 21 mm pie atslēgas pagriešanas uz 360°.
  • No iekšpuses kā papildus funkcija ir otrs slēdzis, kā rokturis. Atrodoties mājās ļoti ērti atvērt un aizvērt durvis, izmantojot šo otro rokturi- slēdzi. Izejot no mājas, ir ļoti viegli nobloķēt slēdzeni, lai durvis nevarētu atvērt bez atslēgas. Izmantojot atslēgu notiek automātiska atbloķēšanās.

Mēs zinām, kā Jums palīdzēt! Jums tikai jāpiezvana mums uz numuru 20202525!
Mēs strādājam visā Latvijas teritorijā.
Mēs strādājam ātri un operatīvi, 7 dienas nedēļā, 365 dienas gadā.
Mūsu profesionālā komanda, ar vairāk kā 10 gadu pieredzi, ātri un efektīvi palīdzēs Jums!

Vai Jūs zinājāt, kurā gadalaikā ir vislielākā zādzību aktivitāte? Visbiežāk „dzīvokļu zagļi” zog Jūsu mantas vasarā. Bet Jūs tik viegli negribat padoties! Tāpēc Jūs sagatavojaties jaunajai lauku sezonai nopērkot jaunās durvis ar drošo slēdzeni. Skaisti vai ne?

Stop, bet tagad vēlreiz uzmanīgi paskatieties uz savām slēdzenēm: vai tiešām tās, tik labi aizsargās Jūsu dzīvokli un mantas? Vienmēr ir bažas par to , ka laupītājs atradīs veidu kā uzlauzt slēdzeni. Turklāt, zaglis ātri un viegli atvērs durvis no iekšpuses: mūsu slēdzenes strādā tikai aizsargāšanai.

Izrādās, risinājums ir. Zviedru kompānija ASSA®, kuru dibināja 1881 gadā Augusts Stenmans pilsētā Eskilstunā, jau vairāk nekā 100 gadus strādā pie jaunu slēdzeņu modeļu izveides un pilnveidošanas. Piemēram, Zviedrijā ieejas durvju slēdzenēm ir speciālas prasības, kuras nosaka: ja kāds ir ticis Jūsu dzīvoklī bez Jūsu ziņas, piemēram, caur logu, viņš nedrīkst vienkārši iziet ārā pa ieejas durvīm. Uzņēmuma ASSA® filozofija ir tajā, ka aizsardzības līmenim jāatbilst mantības vērtībai, kuru aizsargā slēdzenes.

Tas nozīmē, ka, ja Jūs uzskatāt, ka pie Jums nav ko zagt, tad derēs parastās slēdzenes ar ovālo cilindru. Uz tās iekšējās puses (dzīvokļa iekšienē) atrodas vai nu cilindrs ar iekšējo caurumu vai pagriešanas rokturis. Slēdzenes var uzstādīt uz jebkurām durvīm. Bet mūsdienu dzīves apstākļos ir vērts pasargāties. Piemēram, uzņēmums ASSA® rekomendē ieejas durvīm „drošas” slēdzenes ar apaļiem cilindriem, piemēram, «ASSA 2000».

Par ASSA® kvalitāti un drošību norāda arī šāds fakts: Zviedru apdrošināšanas kompānijas slēdzot nekustāmā īpašuma vai dzīvokļa apdrošināšanas līgumu ar klientu, skatās, kādas slēdzenes ir durvīm. Ja durvis aizsargā «ASSA 2000» slēdzene, tad klientam tiek dota atlaide, samazinot līguma summu.

Pilnīgi pietiek ar vienu tādu slēdzeni. To var aizslēgt un atvērt ar atslēgu vai iekšējo rokturi – atslēgu. Domājam, ka Jūs piekritīsiet, ka tas ir ērti ekstremālās situācijās – piemēram, ugunsgrēka laikā, kad ātri jātiek no dzīvokļa laukā. Zinātnieki aprēķināja, ja 15 sekunžu laikā cilvēks nevar atrast atslēgas, sākas panika. Tomēr pat bez ugunsgrēka, vienkārši izejot no mājām ārā, ir iespējams nobloķēt slēdzeni tā, lai to nevarētu atvērt no iekšpuses un ārpuses bez atslēgas.

Turklāt to nav iespējams atvērt arī ar papildus rīkiem vai citiem palīgmateriāliem.  Tas nav iespējams, tāpēc, ka cilindra iekšpusē ir speciāla uzbūve.

Piemēram, «ASSA 700»  cilindrā ir 7 pakāpes , bet drošības līmenis ir 360 kombinācijas. Daudziem uzņēmumiem tas ir pēdējais drošības līmenis, bet ASSA® – tas ir tikai pirmais. Jo 11. pakāpes sērijas cilindri ASSA Twin nodrošina sešas reizēs lielāku aizsardzību.

Turklāt ASSA® slēdzenēm ir jauninājums – pie pakāpju izgatavošanas plaisa ir tikai 0,04 mm. Tā ir minimālā plaisa, kura pastāv Eiropas ražotāju slēdzenēs.

Daudz izmantojot atslēgu, zobiņi sabojājas un rezultātā slēdzeni nevar atvērt. Tāpēc uzņēmums ASSA® iesaka izmantot tikai pazīstamus zīmolus, kuri savas atslēgas izgatavo no speciāliem materiāliem – tad atslēga kalpos ilgi.

ASSA® atslēgas viltot gandrīz nav iespējams.

Tās nebaidās aukstuma un putekļu, tāpēc tā var uzstādīt telpā, kur ir auksti vai ir daudz putekļu.

ASSA® slēdzenes var izmantot ne tikai mājas apstākļos. Tās ļoti ērti izmantot ofisu un citu telpu drošībai. Šajā gadījumā labāk pirkt „master”- sistēmas: komplektācijā ir individuālā atslēga katrai slēdzenei un atslēga, kura der visām slēdzenēm. To sauc par „master- atslēgu”. Turklāt ir vairāki šīs sistēmas varianti. Piemēram, ir atslēga, kur šī modifikācija ir atvieglota: šajā gadījumā darbinieks varēs atvērt galvenās biroja un sava kabineta (tikai sava) durvis.

Mazliet sarežģītākā variantā „master-atslēga” atver uzreiz visas durvis. „Papildus atslēga” atver, piemēram, visas durvis konkrētajā stāvā, bet darbinieku atslēgas atver tikai savus kabinetus. Kā redzat ne tikai ID kartes kopā ar datoriem spēj atvērt vai ļaut ieiet konkrētajā telpā.

Izņemot uzņēmumu ASSA®, šīs sistēmas ražo arī citas kompānijas. Tomēr praktiski visi ražotāji, izgatavojot „master-sistēmas”, izmanto cilindrisko drošības līmeni, kas padara šo sistēmu dārgu. Bet uzņēmums ASSA® piedāvā izmantot dažāda līmeņa drošības līmeņus. Tas ir ērti un komfortabli: jebkurā ēkā ir telpas, kurām nav nepieciešams tik liels drošības līmenis. Piemēram, apkopējas telpa, kur viņa glabā tīrīšanas piederumus. Šeit nav nepieciešama pārāk droša un dārga atslēga.

Tagad rodas jautājums: vai ir grūti nomainīt slēdzeni? Tas ir elementāri. Visi  ASSA® korpusi ir viena izmēra, jo visi caurumi sakrīt.  Turklāt Jūs varat mainīt rokturus un pat nomainīt ovālo cilindru, pret apaļu. Uzņēmumam ASSA® – 26 bāzes moduļu korpusi, uz kuru pamata kombinējas cilindri, rokturi un apdare. Ir iespējas salikt līdz 16 tūkstošiem slēdzeņu.

Uzņēmuma ASSA® lepnus ir piedalīšanās lielajos un iespaidīgajos projektos. 1995. gadā ar ASSA® master sistēmu tika aprīkotas 40 tūkstoši durvju lielākajā tirdzniecības centrā Ņujorkā (World Trade Center). Vēl viens sasniegums bija pagājušajā gadā- tika uzvarēts konkurss par Pentagona durvju slēdzeņu ievietošanu (tās ir ap 200 tūkstošiem durvju). Tas tiešām ir labs rādītājs, lai parādītu uzticamību. Pat neskatoties uz to, ka Amerikā ir daudz savu vietējo uzņēmumu, kuri ražo slēdzenes, tika izvēlēta Zviedru kompānija ASSA®.

Bet tagad ASSA® slēdzenes ir parādījušās arī mūsu tirgū. Tagad mēs varam nopirkt patiešām kvalitatīvas un drošas slēdzenes. Pēc konsultācijas iesakām griezties pa tālruni 20202525, kur Jums palīdzēs izvēlēties nepieciešamo slēdzeni. Tur pat notiek arī garantijas apkope un „master” sistēmu izgatavošana. Pirkuma laikā Jums obligāti piedāvās speciālista pakalpojumus, slēdzenes uzstādīšanai. Tas ir ļoti būtiski, jo nepareizi uzstādot slēdzeni, pat ar 1 mm nobīdi var izjaut slēdzenes darbību.

Uz ASSA® slēdzenēm ir ražotāja garantija 5 gadi. Interesants fakts, ka kopš SIA ARMORS uzsāka savu darbību, neviena slēdzene ASSA 2000 netika atgriezta.

Turklāt visā šajā laika posmā, nevienam zaglim neizdevās uzlauzt šo slēdzeni.

Starp citu, Igaunijā ASSA® pārstāvniecībā, ir slēdzeņu kolekcija, kuras tika mēģināts uzlauzt, bet tas nevienam neizdevās. Visi mēģinājumi uzlauzt slēdzenes, tikai nobloķēja tās.

Turklāt, visa uzņēmuma produkcija tiek ražota pēc visiem Starptautiskā kvalitātes sertifikāta standartiem ISO 14001 un Starptautiskā ekoloģiskā sertifikāta ISO 14001. Uzņēmuma ASSA®  produkcijai tiek veiktas pārbaudes uz izturību, drošību un kvalitāti. Rezultāti atbilst augstākajām prasībām un tā tiek vērtēta kā 4.  drošības klase.

Drīz pienāks vasara. Un tas ir laiks padomāt par Jūsu mantu un dārgumu  drošību. Tāpēc Zviedru uzņēmuma ASSA® slēdzenes palīdzēs Jums būt pārliecinātiem par to, ka Jūsu dzīvoklis ir drošībā un aizsargāts.

Uztici šo darbu profesionāļiem!

Mēs strādājam operatīvi un ātri – mūsu speciālisti būs pie Jums 15 – 20 min. laikā, no izsaukuma brīža!
Mēs strādājam uzmanīgi – Jums  nav jāuztraucas, ka pēc durvju atvēršanas uz durvīm vai slēdzenes paliks skrambas vai uzlaušanas pēdas. Nav jāuztraucas, par to, ka būs jāpērk jaunas durvis vai slēdzene. Mēs visu saglabāsim ideālā stāvoklī (ja tas ir tehniski iespējams)! Neviens pat nepamanīs, ka Jūsu durvīm tika veikti remonta darbi.
Mēs strādājam profesionāli – mūsu uzņēmums ir dibināts 2000. gadā. No 2007 gada esam Latvijas Atslēgmeistaru brālības un ELF (European Locksmith Federation) biedri.

Mēs Jums piedāvājam iegādāties pie mums «ASSA 2000» komplektu un tā montāžu.