APAVU REMONTS

Rīga, Dzirnavu 53, +371 67281719

Eleganti apavi ir un būs viena no svarīgākajām imidža sastāvdaļām, tieši tāpēc daudzi uzskata ka pērkot apavus taupīt nevar. Tomēr, pat ļoti kvalitātīvi  apavi, turklāt  kuri  bija  labi kopti ar laiku novecojas vai tiek sabojātas. Patīkami ir tas, ka laicīgi pamanīts apavu defekts vai bojājums ir labojams. Galvenais pareizi izvēlēties meistaru. Cenšatie nodot to augstās klases specialista rokās. Jo jūsu apavus  ir iespējams saglabāt un atjaunot to dabisko izskatu. Mūsu darbnīcas specialisti, apavu lābošanai izmanto mūsdienīgas iekārtas un materiālus no pasaules vādošiem apavu ražotājiem:Vācijas, Nīderlandiem, Spānijas, Itālijas un Francijas.  Mēs aicinam jūs griezieties pie mums ar šādiem jautājumiem: rāvējslēdzēju maiņa, purngalu atjaunošana un profesionālā apavu ādas stiepšana, ka arī citos jautājumos. Mūsu apavu labošanas darbnīcās specialisti strādā ar dažāda veida materiāliem. Droši griezieties pie mums ja jums ir nepieciešams zamša ādas kurpju labošana vai tās stiepšana. Apavu darbnīcā izmanto mūsdienīgas un augstākās klases iekārtas. Mūsu esošie klienti uztic mums,gan parastus īkdienas apavu labošanu, gan dārgo un ekskluzīvo kurpju labošanu, ar kuru mēs vienmēr veiksmīgi tiekam galā.

Izvēloties mūsu kompāniju, jūs varat būt droši par to, ka jūsu kurpju vai apavu forma un dizains pēc stiepšanas nemainīsies, āda un šuves nesaplīsīs. Mēs esam pārliecināti par mūsu kvalitāti, tieši tāpēc mēs dodam garantiju mūsu darbiem un nepieciešamības gadijumā piedāvājam ātro apavu remontu.

Kurpju papēžu un zoles remonts.

Papēži un zoles ir vienas no galvenām apavu sastāvdaļām, kurām ir visslielāka ietekme no apkartējās vides un nelīdzenu ceļu slodzes. Tās bojājas gan no nelīdzena ceļā, gan no ķimiskām vielām, kuras izmanto tīrot ceļus un trotuārus ziemas laikā .

Mūsu darbnīcā ir iespējams ātri saremontēt zoles, pat ja tām ir nopietns bojājums, piemēram caurums zolē.  Mēs visu izdarīsim kvalitatīvi un ātri, tā, lai pilnībā atjaunotu ūdens necaurlaidību jūsu kurpēm un saglabāt to dabisko izskatu.

Bieži papēdis ir viens no neaizsargātām apavu zonām. Turklāt vissbiežāk papēžu problēma parādas sieviešu kurpēm, kam ir garš un tievs papēdis. Šī problēma rodas, jo papēdim ir jānotur jūsu kermeņa svaru un tas vajag veltīt lielo uzmanību ejot pa nelīdzenu ceļu. Kustoties ir liela varbūtība ar papēdi aizskart troturāra malas, akmeņus vai citādi sabojāst kurpju papēdi. Turklāt šādas situācijas notiek pēkšņi un neplānoti. Šadā gadījumā  pārvietoties uz papēžiem ir neerti un bīstami veselībai, jo palielinās traumas risks. Turklāt, papēdis var arī salūzt. Tomēr pat salauztais papēdis nav iemesls šķirties no skaistiem apaviem.  Apavu darbnīcā „Armors” mēs izdarīsim visu iespējamo lai atgrieztu jūsu komfortu un glābtu jūsu apavus. Papēžu remonts mūsu darbnīcā aizņems maz laika  un burtiski pēc pāris minutēm jūs varēsiet uzvilt atkal jūsu iemīļotās kurpes un doties tālāk.

izgatavojam dažādas siksniņas, puķītes, bantītes, jostas; iešujam un paplatinām zābaka stulmus; tīrām no sāls traipiem, atjaunojam krāsu; stiepjam visos virzienos; samazinām izmēru; pārtaisām purngala formu.